Výherné automaty
DIVUS GAME, s.r.o. ponúka výrobu, predaj a prenájom výherných hracích automatov. Pre Vašu herňu a prevádzku zabezpečíme akýkoľvek výherný hrací prístroj, schválený na prevádzku na území SR. Výherné hracie prístroje umiestňujeme do každej prevádzky po vzájomnej konzultácii, pre každú prevádzku vytvoríme individuálny návrh. Ponúkame široký výber zábavných a nevýherných prístrojov, ktoré vhodne doplnia prevádzku s výhernými hracími prístrojmi. Na prevádzkované výherné hracie prístroje poskytujeme kompletný technický servis. Zásobovanie drobnými mincami, preventívne kontroly prístrojov a poradenstvo sú neodlučitežnou súčasťou služieb pre našich zákazníkov.

Z ponuky výherných hracích prístrojov vyberáme: Multi Game, MGS, American Poker, Hot Games

MG GLT DOUBLE TRONIC

Video lotériová terminály KAJOT, ktoré sú najlepším dôkazom úspechov nášho vývojového oddelenia, umožňujú stávkovú hru v rámci centrálneho lotériového systému. Princíp je založený na internetovom prepojenie ľubovoľného počtu VLT s centrálnym serverom. Video lotériová terminály KAJOT ponúkajú hráčom nadštandardne širokú škálu hier s atraktívnejšie bonusy a jackpoty. Svojim prevádzkovateľom VLT umožňujú nielen nepretržitý dohľad nad ich fungovaním, ale aj možnosť informovania hráčov o zaujímavých akčných ponukách na konkrétnu prevádzkareň alebo aj sieti prevádzok.

Vlastnosti


celokovový kabinet Double Tronic
19" LCD monitory
programová deska KAJOT MBOX 440
akceptor bankovek Japan Cash Machine EBA-34
mincovník RM5

Dostupné hry

Dream liner


Elegantný Slimline kabinet s dvomi 22" širokouhlými displejmi TFT vrátane extra otvárania, Trojitý spôsob ozvučenia, základne zásuvky. Periférie: Bill Acceptor, manipulácia s mincami, Ticketprinter, dotykový displej, ekey.

Pri záujme Vás poprosíme, postúpil nám osobitné požiadavky týkajúce sa periférnych zariadení a komponent, ktoré by mali mať, a budeme sa snažiť riešiť vaše individuálne potreby zodpovedajúcim spôsobom.
Dostupné hry© Copyright DIVUS GAME, s.r.o.
Design by GDESIGN, s.r.o.